Professionaalne. Usaldusväärne.

Eesti Finantsteenuste Agentuur (EFTA) on Eesti kapitalil põhinev finantsjuhtimise ja raamatupidamisteenuse ettevõte. Me pakume raamatupidamisteenust, finantsjuhtimise teenust, ärianalüüsi ja abistame valdkondades, mis on vajalikud edukaks äritegevuseks pidevalt muutuvas majanduskeskkonnas. 

EFTA raamatupidamisteenus ja finantsjuhtimine annavad Sinu organisatsioonile kohe nähtavad ja mõõdetavad tulemused. Meie klientide hulka kuuluvad tuntud ettevõtted, avalik-õiguslikud organisatsioonid, omavalitsused, riigi- või kohalikust eelarvest finantseeritavad asutused, sihtasutused ja mittetulundusühingud. 

Teeme igapäevaselt koostööd Eesti ja rahvusvaheliste tarkvaratootjate ning raamatupidamissüsteemide pakkujatega, et tagada klientidele kõige sobivamad ja efektiivsemad digitaalsed lahendused.    

Miks valida EFTA?

Aeg

Inimesed, kes iga päev ei tegele finantside ja raamatupidamisega, ei pea oma väärtusliku aega kulutama ning jääb rohkem aega keskenduda oma põhitegevusele.

Kiirus

Kiire ja tulemuslik kliendi probleemide lahendamine on meie südameasjaks. Meile läheb korda ja hoolime sellest, et meie klientidel läheb hästi.

Professionaalsus

Meie meeskonda kuuluvad usaldusväärsed, laialdaste teadmiste ja kogemustega finantsistid, kellel on pikaajaline praktiline kogemus eri valdkondadest.

Innovaatilisus

Reaalajas arvestussüsteemiga toome operatiivselt juhi lauale ettevõtte finantsnäitajad, mis võimaldavad vajadusel koheselt reageerida.

Operatiivsus

Meie professionaalid töötavad kui majasisesed eksperdid, kes on juhi jaoks reaalajas kontaktivõtu kaugusel.

Lihtsus

Hoiame oma finantsarvestuse lihtsa, arusaadava ja selgena.

Pidev areng

Investeerime järjepidevalt töötajate koolitusse ja IT arendustesse, et kiirendada ning täiustada finantsinfo kättesaadavust juhtidele.

Jätkusuutlikkus

Juhtimisarvestus on arvestuskeskkond, kus on talletatud finantsnäitajad, kommunikatsioon ja taustinfo, mis on vajalik finantsotsuste langetamiseks.

Kliendid räägivad

Meid usaldavad

2017

EFTA tuli turule esimese kohalikele omavalitsustele mõeldud pilvepõhise eelarvestamise tarkvaralahendusega VeeRA.

2013

EFTA Tallinna äritegevuse müük. Ettevõte jätkab kõrgel tasemel finantsteenuste pakkumist peakontoriga Tartus.

2011

EFTA alustas esimesena Eestis finantsteenuste pakkumist avaliku sektori organisatsioonidele keskendudes kohalike omavalitsuste finantsasjade korraldamisele.

2010

Asutati EFTA, mille alla koondati ettevõtete ASSETS RMP ja ADEX Accounting raamatupidamis- ja fintantsalane tegevus.

1993

Asutati audiitorbüroo E-Audit.

1991

EFTA eelkäija oli raamatupidamisbüroo ASSETS RMP.

Võta meiega ühendust