Äriplaani koostamine

Koostame Sulle põhjaliku äriplaani, mis annab olulise vastuse – kas Sinu projekt või äriidee on tulemit andev, ainult töörõõmu pakkuv või sootuks kahjumlik? Äriplaani koostamine annab vastuse ja kindluse äriidee elluviimiseks, võimaluse teha vajadusel parandusi projekti kavadesse või siis liigsete riskide võtmisest sootuks loobuda.

Lähtume äriplaani koostamisel iga kliendi puhul just tema soovidest, võimalustest ja eripärast. Üheskoos kliendiga käime läbi kogu äriprotsessi ja teeme omapoolseid ettepanekuid selle efektiivsemaks muutmisel.

“Äriplaani koostamise kuldreegel: kui see ei tööta paberil, ei tööta see kuskil.“

Kõrvaldame juba eos võimalikud kitsaskohad ja leiame üheskoos parima lahenduse. Meile on tähtis, et meie kliendil läheks hästi. Põhjalik äriplaan annab Sulle konkurentide ees palju eeliseid.

Võta meiega ühendust, kui soovid äriplaani, mis aitaks Su ettevõttel vältida vigu rahaliste vahendite planeerimisel. Jäta põhjaliku äriplaani koostamine meie hooleks.

Miks valida EFTA?

Aeg

Inimesed, kes iga päev ei tegele finantside ja raamatupidamisega, ei pea oma väärtusliku aega kulutama ning jääb rohkem aega keskenduda oma põhitegevusele.

Kiirus

Kiire ja tulemuslik kliendi probleemide lahendamine on meie südameasjaks. Meile läheb korda ja hoolime sellest, et meie klientidel läheb hästi.

Professionaalsus

Meie meeskonda kuuluvad usaldusväärsed, laialdaste teadmiste ja kogemustega finantsistid, kellel on pikaajaline praktiline kogemus eri valdkondadest.

Innovaatilisus

Reaalajas arvestussüsteemiga toome operatiivselt juhi lauale ettevõtte finantsnäitajad, mis võimaldavad vajadusel koheselt reageerida.

Operatiivsus

Meie professionaalid töötavad kui majasisesed eksperdid, kes on juhi jaoks reaalajas kontaktivõtu kaugusel.

Lihtsus

Hoiame oma finantsarvestuse lihtsa, arusaadava ja selgena.

Pidev areng

Investeerime järjepidevalt töötajate koolitusse ja IT arendustesse, et kiirendada ning täiustada finantsinfo kättesaadavust juhtidele.

Jätkusuutlikkus

Juhtimisarvestus on arvestuskeskkond, kus on talletatud finantsnäitajad, kommunikatsioon ja taustinfo, mis on vajalik finantsotsuste langetamiseks.

Võta meiega ühendust