Finantsjuhtimise teenus / Interim finantsjuht

EFTA finantsjuhtimise teenuse / interim finantsjuht annab ettevõttele võimaluse saada professionaalset välist vaadet ja praktilist erialast nõu väljastpoolt ettevõtet tähtaegselt, mis aitab äriplaani ja eelarveplaani koostamisel, rahavoogude juhtimisel, finantstulemuste ja äriprojektide analüüsimisel ja finantsasutustega suhtlemisel. 

“Muuda õige finantsjuhtimise teenuse abil ettevõte edukaks!”

Aitame Sind äriplaanideeelarve koostamiselrahavoogude juhtimisel, finantstulemuste ja äriprojektide analüüsimisel ning finantsasutustega suhtlemisel. Pakume abi ka strateegilises juhtimises, projektide juhtimisel ning nende käivitamiseks vajalike ettevõtlustoetuste taotlemisel ja tasuvusuuringute koostamisel.

Finantsvaldkond pole pusle, kus tükkide arv on täpselt loetud ja tervikpilt alati sama. Finantsjuhtimine sarnaneb legoga, milles klots-klotsi haaval väärtust luuakse ja mõne osa puudumine või asendamine teisega viib teinekord ootamatult heade lahendusteni.

Väikese ja keskmise suurusega ettevõtte raamatupidaja saab hakkama igapäevaste finantstoimingute ja -ajaloo haldamisega, ent sageli pole see piisavaks sisendiks tulevikku suunatud tegevusteks ja pikaajaliste plaanide tegemiseks, mis kasvataksid ettevõtte väärtust. Siin tuleb appi väline interim finantsjuht.

Sõltumata äritegevuse eesmärkidest on oodatud tulemuseks alati kasum ja ettevõtte väärtuse kasv. Ka finantsjuhtimise eesmärgiks on maksimeerida kasumit ja vähendada kulusid. Kui eesmärgid on üldjoontes püsivad ja järjepidevad, on ümbritsev ärikeskkond üha kiiremini muutuv, jättes vähem ruumi vigade tegemiseks ja parandamiseks. Teisalt loob areng ja muutuvad olud täiendavaid võimalusi uute väljavaadete ja otsuste elluviimiseks. 

“Süstematiseerime Sinu ettevõtte andmed ja aitame teha edasiviivaid otsuseid.”

Võta meiega ühendust ja aitame Sul efektiivse finantsjuhtimisega jõuda heade lahendusteni. Eesti Finantsteenuste Agentuur on Sinu strateegiline partner finantsjuhtimise alal.

Miks valida EFTA?

Aeg

Inimesed, kes iga päev ei tegele finantside ja raamatupidamisega, ei pea oma väärtusliku aega kulutama ning jääb rohkem aega keskenduda oma põhitegevusele.

Kiirus

Kiire ja tulemuslik kliendi probleemide lahendamine on meie südameasjaks. Meile läheb korda ja hoolime sellest, et meie klientidel läheb hästi.

Professionaalsus

Meie meeskonda kuuluvad usaldusväärsed, laialdaste teadmiste ja kogemustega finantsistid, kellel on pikaajaline praktiline kogemus eri valdkondadest.

Innovaatilisus

Reaalajas arvestussüsteemiga toome operatiivselt juhi lauale ettevõtte finantsnäitajad, mis võimaldavad vajadusel koheselt reageerida.

Operatiivsus

Meie professionaalid töötavad kui majasisesed eksperdid, kes on juhi jaoks reaalajas kontaktivõtu kaugusel.

Lihtsus

Hoiame oma finantsarvestuse lihtsa, arusaadava ja selgena.

Pidev areng

Investeerime järjepidevalt töötajate koolitusse ja IT arendustesse, et kiirendada ning täiustada finantsinfo kättesaadavust juhtidele.

Jätkusuutlikkus

Juhtimisarvestus on arvestuskeskkond, kus on talletatud finantsnäitajad, kommunikatsioon ja taustinfo, mis on vajalik finantsotsuste langetamiseks.

Võta meiega ühendust