Eelarve koostamine

Tihti on eelarve koostamine alahinnatud, eriti just väikeettevõtjate seas. Julgeme kindlalt väita, et korralikult planeeritud eelarve on üheks olulisemaks osaks ettevõtte rahavoogude edukal juhtimisel. Soovitame igal alustaval ettevõtjal teha endale selgeks finantseelarve vajadus ja kasulikkus.

“Planeeri rahavoogusid hoolikalt koostatud finantseelarvega.”

Koostame eelarveid finantseesmärkide seadmiseks. Tegeleme eelarve koostamisega nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele, nii erasektoris kui ka avalikus sektoris.

Miks valida EFTA?

Aeg

Inimesed, kes iga päev ei tegele finantside ja raamatupidamisega, ei pea oma väärtusliku aega kulutama ning jääb rohkem aega keskenduda oma põhitegevusele.

Kiirus

Kiire ja tulemuslik kliendi probleemide lahendamine on meie südameasjaks. Meile läheb korda ja hoolime sellest, et meie klientidel läheb hästi.

Professionaalsus

Meie meeskonda kuuluvad usaldusväärsed, laialdaste teadmiste ja kogemustega finantsistid, kellel on pikaajaline praktiline kogemus eri valdkondadest.

Innovaatilisus

Reaalajas arvestussüsteemiga toome operatiivselt juhi lauale ettevõtte finantsnäitajad, mis võimaldavad vajadusel koheselt reageerida.

Operatiivsus

Meie professionaalid töötavad kui majasisesed eksperdid, kes on juhi jaoks reaalajas kontaktivõtu kaugusel.

Lihtsus

Hoiame oma finantsarvestuse lihtsa, arusaadava ja selgena.

Pidev areng

Investeerime järjepidevalt töötajate koolitusse ja IT arendustesse, et kiirendada ning täiustada finantsinfo kättesaadavust juhtidele.

Jätkusuutlikkus

Juhtimisarvestus on arvestuskeskkond, kus on talletatud finantsnäitajad, kommunikatsioon ja taustinfo, mis on vajalik finantsotsuste langetamiseks.

Võta meiega ühendust ja teeme koos finantside planeerimise lihtsaks ja mugavaks.

Võta meiega ühendust