EFTA Accounting OÜ küpsiste poliitika

  1. Mis on küpsised?

Küpsised (inglese keeles cookies) on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel Sinu arvutisse. Tänapäeval kasutatakse küpsiseid pea kõikidel veebilehtedel. Küpsised võimaldavad meie veebiserveril kasutaja ära tunda ja kohandada sisu automaatselt vastavalt veebilehte külastava kasutaja vajadustele. Need annavad meile kasutusstatistikat, mis võimaldab mõõta ja parandada meie veebilehe toimimist ning seeläbi tagada teenuse parem kasutajakogemus. 

Isiklikke andmeid küpsised ei salvesta ja see info on anonüümne. Soovitame küpsised aktiivsena hoida, kuna nende väljalülitamisel võib veebilehtede sirvimise kogemus kannatada.

  1. Meie lehel kasutatavad küpsised

Tehnilised küpsised tagavad veebilehe toimimise, nendeta ei saa kasutada lehe olulisi osasid.

Funktsionaalsed küpsised vajalikud veebilehe navigeerimiseks ning võimaldavad pakkuda erifunktsionaalsusi ja isikupärastada veebilehte.

Analüütilised küpsised koguvad mitteisikustatud kujul teavet veebisaidi külastajate ja veebisaidi kasutamise kohta, et mõõta ja parandada veebisaidi toimimist.

Turundusküpsiste abil saame kuvada veebisaidi külastajale asjakohaseid reklaame, mõõta reklaamikampaaniate mõju ja kujundada profiili, mille alusel kuvada huvidele vastavat reklaami ka teistel veebisaitidel. 

  1. Küpsiste haldamine

Sai võid alati valida, kas soovid oma veebilehel küpsised lubada või mitte. Kui Sa küpsiseid lubada ei soovi on võimalus veebilehitseja sätetes küpsised automaatselt ära keelata või lasta end igal üksikul juhul eraldi teavitada, kui veebileht nõuab küpsise lisamist. Küpsiste blokeerimisel ei pruugi Sa saada ligipääsu meie veebilehe mõnele osale, funktsioonile või veebilehele tervikuna.

  1. Muudatused küpsiste poliitikas

Meil on õigus käesolevat küpsiste poliitikat igal ajal muuta. Muudetud küpsiste poliitika avaldame oma veebilehel tõstes sellekohase teate esile brauseris. 

Rohkem infot küpsiste, nende haldamise ja kustutamise kohta leiate aadressidelt  www.allaboutcookies.org, www.youronlinechoices.com ning oma veebilehitseja “Abi” rubriigist.

Võta meiega ühendust