Praktika, töö ja karjäär EFTAs

EFTA üheks missiooniks on kokku viia ettevõtted ja sotsiaal-, majandus- ning finantsvaldkonna erialade lõpukursuste tudengid. Soovime pakkuda mõlemale osapoolele vastastikku kasulikku erialast praktikakogemust ja tudengitele hilisemaid töövõimalusi. Samuti nõustame ja aitame lõpetajaid sobiva diplomi-, bakalaureuse- või magistritöö teema valikul ning juhendaja leidmisel.

Pearaamatupidaja tööpakkumine Tartus

Tule meile tööle!

Liigu pildil ja loe lisa!
Otsime oma tublisse meeskonda Tartus RAAMATUPIDAJAT ja BÜROOJUHTI.
Tule praktikale

Tule meile praktikale!

Liigu pildil ja loe lisa!
Enamus meie töötajatest on alustanud EFTAs praktikandina ülikooliõpingute ajal. See on tudengi jaoks erakordne võimalus tutvuda tööga, tööandjaga, näha valdkonda seestpoolt ja alles seejärel teha otsused tuleviku osas. Pakume huvilistele ka töövarjutamise võimalust.

Küsi julgelt lisainfot ja saada meile oma motivatsioonikiri ning praktikasoov info@efta.ee!
Lõputöö juhendaja Tartus

Otsid lõputöö juhendajat?

Liigu pildil ja loe lisa!
Aitame bakalaureuse- ja magistriõpingute lõpetajatel leida lõputööks sobivaid finantsvaldkonna teemasid. Peame oluliseks, et kõrgkoolide lõputööd tuginevad ärivaldkonna reaalsetel väljakutsetel ja küsimustel. Töötame selle nimel, et ettevõtted püstitavad ülesandeid, mille lahendust on hiljem võimalik ka päriselus rakendada.

Saada kiri info@efta.ee kui soovid valida teemat või otsid juhendajat!

Miks valida EFTA?

Aeg

Inimesed, kes iga päev ei tegele finantside ja raamatupidamisega, ei pea oma väärtusliku aega kulutama ning jääb rohkem aega keskenduda oma põhitegevusele.

Kiirus

Kiire ja tulemuslik kliendi probleemide lahendamine on meie südameasjaks. Meile läheb korda ja hoolime sellest, et meie klientidel läheb hästi.

Professionaalsus

Meie meeskonda kuuluvad usaldusväärsed, laialdaste teadmiste ja kogemustega finantsistid, kellel on pikaajaline praktiline kogemus eri valdkondadest.

Innovaatilisus

Reaalajas arvestussüsteemiga toome operatiivselt juhi lauale ettevõtte finantsnäitajad, mis võimaldavad vajadusel koheselt reageerida.

Operatiivsus

Meie professionaalid töötavad kui majasisesed eksperdid, kes on juhi jaoks reaalajas kontaktivõtu kaugusel.

Lihtsus

Hoiame oma finantsarvestuse lihtsa, arusaadava ja selgena.

Pidev areng

Investeerime järjepidevalt töötajate koolitusse ja IT arendustesse, et kiirendada ning täiustada finantsinfo kättesaadavust juhtidele.

Jätkusuutlikkus

Juhtimisarvestus on arvestuskeskkond, kus on talletatud finantsnäitajad, kommunikatsioon ja taustinfo, mis on vajalik finantsotsuste langetamiseks.

Kandideeri siin

Laadi siia oma CV (PDF-vorming, max. suurus 10mb)
Laadi siia oma motivatsioonikiri (PDF-vorming, max. suurus 10mb)