Raamatupidamisteenused / Interim raamatupidaja

Sõltuvalt ettevõtte suurusest, tegevusalast ja ärispetsiifikast pakume erinevaid raamatupidamisteenuseid ja interim pearaamatupidaja teenust nii täispaketina kui üksikute tegevuslõikudena. Kasutame ise ning juurutame oma klientidele ainult veebipõhiseid lahendusi – e-arvete ja teiste digitaalsete rakenduste kasutamine tagab juhtimiseks vajaliku info reaalajas ja 24/7

“Kaasaegne ja interaktiivne raamatupidamisteenus, mis loob väärtust ettevõttele.”

Pearaamatupidaja teenus

Pearaamatupidaja teenus on mõeldud keskmisele ja suuremale ettevõttele, kus kasutame online-raamatupidamist ning kõik finantsinfo sisestatakse vastutajate poolt otse tarkvarasse. Pearaamatupidaja rolliks on andmete kontroll ja tehingute kinnitamine.

Interim pearaamatupidaja/Interim raamatupidaja

Interim pearaamatupidaja/interim raamatupidaja tuleb ettevõttesse tähtajaliselt konkreetse raamatupidamise või finantsülesande lahendamiseks. Interim töötab kui ettevõtte majasisene raamatupidaja – teeb kokkulepitud ülesandeid, et tuua tulemus kindlaksmääratud ajaks ning on juhi jaoks reaalajas kontaktivõtu kaugusel.

Finantsraamatupidamine

Finantsraamatupidamine on suunatud aktiivselt tegutsevale ettevõttele, mis kasutab online-raamatupidamisest saadavat informatsiooni juhtimisotsuste tegemiseks. Arvestus ja aruandlus on üles ehitatud eelkõige ettevõtte omanike, juhtide ja võtmeisikute infovajadusest lähtuvalt.

Bürooraamatupidamine (bookkeeping)

Teenus on suunatud väiksemale, vähese majandusaktiivsusega ettevõttele, mille raamatupidamise eesmärk on täita seadusest tulenev aruandluskohustus – kulud, tulud, palgad, käibemaks jne.

Palgaarvestus

Palgaarvestus on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad muu raamatupidamise kõrval vaid palgaarvestust eraldi teenusena sisse osta. Jäta palgaarvestus meie hooleks – nii on Sul rohkem aega tegeleda ettevõtte põhitegevusega.

Online-raamatupidamine ja selle juurutamine

Online-raamatupidamine on sõltumata ettevõtte suurusest iga ettevõtte raamatupidamise korraldamise peamine ja levinud praktika. Veebipõhiselt töötavad majandustarkvarad aitavad kokku hoida nii aega kui kulusid ja võimaldavad ülevaadet oma ettevõtte finantsseisust 24/7.

EFTA online-raamatupidamine põhineb Directo äritarkvaral, mis on kõige kauem turul olnud ja tänasel hetkel kõige suuremate võimalustega tarkvara ettevõtete online-raamatupidamise korraldamiseks. Tänu Directole saame me pakkuda kliendile oluliselt suuremat väärtust kui ainult raamatupidamisteenust – vajalikku infot ja nõustamist. Directos on nii raamatupidamine kui firma põhitegevus ühes andmebaasis, seega on juhil kogu aeg olemas teave ettevõtte seisust.

Miks minna üle online-raamatupidamisele?
  • Kõik süsteemid luuakse iga ettevõtja vajaduste põhiselt, kasutades täpselt nii palju funktsioone, kui on ettevõtja jaoks vajalik.
  • Lihtne, selge ja tõhus viis ettevõtte raamatupidamise korraldamiseks.
  • Vabadus juhtida ja kinnitada kõiki dokumente igal ajal ja igal pool.
  • Kõik lepingud, arved ja kuludokumendid on digitaalsel kujul kogutud, töödeldud ja arhiveeritud.
  • Oluliselt tõuseb infoliikumise kiirus. 
  • Kahepoolne infovahetus 24/7 sõltumatu osapoolte asukohast.
  • Garanteerime Sulle sujuva ülemineku online-raamatupidamisele – see on imelihtne ning avab rea täiesti uusi tehnilisi ja ärilisi võimalusi.

EFTA raamatupidaja jõuab kuu jooksul edukalt teenindada kümneid erinevaid kliente. Kui Sinu palgaline raamatupidaja sama efektiivne pole, võta meiega ühendust.

Miks valida EFTA?

Aeg

Inimesed, kes iga päev ei tegele finantside ja raamatupidamisega, ei pea oma väärtusliku aega kulutama ning jääb rohkem aega keskenduda oma põhitegevusele.

Kiirus

Kiire ja tulemuslik kliendi probleemide lahendamine on meie südameasjaks. Meile läheb korda ja hoolime sellest, et meie klientidel läheb hästi.

Professionaalsus

Meie meeskonda kuuluvad usaldusväärsed, laialdaste teadmiste ja kogemustega finantsistid, kellel on pikaajaline praktiline kogemus eri valdkondadest.

Innovaatilisus

Reaalajas arvestussüsteemiga toome operatiivselt juhi lauale ettevõtte finantsnäitajad, mis võimaldavad vajadusel koheselt reageerida.

Operatiivsus

Meie professionaalid töötavad kui majasisesed eksperdid, kes on juhi jaoks reaalajas kontaktivõtu kaugusel.

Lihtsus

Hoiame oma finantsarvestuse lihtsa, arusaadava ja selgena.

Pidev areng

Investeerime järjepidevalt töötajate koolitusse ja IT arendustesse, et kiirendada ning täiustada finantsinfo kättesaadavust juhtidele.

Jätkusuutlikkus

Juhtimisarvestus on arvestuskeskkond, kus on talletatud finantsnäitajad, kommunikatsioon ja taustinfo, mis on vajalik finantsotsuste langetamiseks.

Võta meiega ühendust