Ärimudeli loomine

Ärimudel annab ülevaate teie äriidee ressurssidest, protsessidest, toodete ja teenuse jõudmisest kliendini. Koostame ärimudeleid nii alustavale kui kogemustega ettevõtjale. Ärimudeli loomine võib anda kogu ettevõtte äritegevusele täiesti uue suuna.

“Anna ettevõtte äritegevusele ärimudeli koostamisega täiesti uus suund.”

Oled alustav ettevõtja ega ole kindel, kas äriidee, millele soovid panustada, veab välja, on süsteemne ning põhjendatud igas mõttes?

Oled kogemustega ettevõtja, ent sulle tundub vahel, et vaatamata sellele, et äril läheb hästi, isegi paremini kui konkurentidel, ei tea sa alati, millised protsessid millise rütmiga ettevõttes aset leiavad, milliseid lisateenuseid on aja jooksul juurutatud ja kuidas see kõik omavahel sobitub ja sujuvalt toimiva süsteemi moodustab?

Ärimudeli loomine annab ülevaatliku ja selge pildi, kuidas tõepoolest teha raha?

Vastuse küsimustele leiad, kui seisad suure tahvli ette ja visandad oma ettevõtte ärimudeli. Jälle mingi kritseldamine? Jah, kritseldamine, aga seda on igasugune kunst! Michael Lewis, ameerika majandusajakirjanik, peatus juba 1999. aastal ilmunud dokumentaaljutustuses Silicon Valley kohta ärimudelitel, nimetades mõistet kui sellist kunstivalda kuuluvaks. Ärimudel (nagu enamus kujutavat kunsti) ongi midagi sellist, mille tuvastavad ja tunnetavad tuttavana väga paljud inimesed (ärimehed), kui see kord nende ees lahti on rullitud – ometi selle kirjeldamise peale tulevad vähesed ja veelgi vähesemad suudavad selle ilma eeskujuta luua.

Kutsu meid partneriks oma ettevõtte ärimudelite loomisel ning leiame vastused Sinu küsimustele, ent ole valmis üllatusteks – kogu ettevõtte tegevus võib ärimudeli koostamise tulemusel saada täiesti uue suuna!

Miks valida EFTA?

Aeg

Inimesed, kes iga päev ei tegele finantside ja raamatupidamisega, ei pea oma väärtusliku aega kulutama ning jääb rohkem aega keskenduda oma põhitegevusele.

Kiirus

Kiire ja tulemuslik kliendi probleemide lahendamine on meie südameasjaks. Meile läheb korda ja hoolime sellest, et meie klientidel läheb hästi.

Professionaalsus

Meie meeskonda kuuluvad usaldusväärsed, laialdaste teadmiste ja kogemustega finantsistid, kellel on pikaajaline praktiline kogemus eri valdkondadest.

Innovaatilisus

Reaalajas arvestussüsteemiga toome operatiivselt juhi lauale ettevõtte finantsnäitajad, mis võimaldavad vajadusel koheselt reageerida.

Operatiivsus

Meie professionaalid töötavad kui majasisesed eksperdid, kes on juhi jaoks reaalajas kontaktivõtu kaugusel.

Lihtsus

Hoiame oma finantsarvestuse lihtsa, arusaadava ja selgena.

Pidev areng

Investeerime järjepidevalt töötajate koolitusse ja IT arendustesse, et kiirendada ning täiustada finantsinfo kättesaadavust juhtidele.

Jätkusuutlikkus

Juhtimisarvestus on arvestuskeskkond, kus on talletatud finantsnäitajad, kommunikatsioon ja taustinfo, mis on vajalik finantsotsuste langetamiseks.

Võta meiega ühendust