Kaasaegsed, paberivabad ja interaktiivsed finantsteenused

Eesti Finantsteenuste Agentuur (EFTA) pakub Sinu ettevõttele ärieesmärkide saavutamist toetavaid finantsteenuseid. Meie väljatöötatud lahenduste korral ei pea juhtkond tundma muret igapäevaste raportite, arvete ja tellimuste pärast, sest ettevõtte finantsidest on detailne ülevaade operatiivselt kättesaadav alati ja igal pool, olenemata seadmest ja asukohast. Sealjuures ei ole vaja teha kulukaid investeeringuid riist- ja tarkvarasse.

Raamatupidamisteenus / Interim pearaamatupidaja

Sõltuvalt ettevõtte suurusest, tegevusalast ja ärispetsiifikast pakume erinevaid raamatupidamisteenuseid nii täispaketina kui üksikute tegevuslõikudena. Kasutame ise ning juurutame oma klientidele ainult veebipõhiseid lahendusi.  

Raamatupidamisteenus / Interim raamatupidaja
Ärianalüütika

Juhid pole sageli rahul nende töölauale jõudva finantsinformatsiooni sisu ega selle saamiseks kuluva ajaga. Saame Sind aidata kaasaegsete ja operatiivsete ärianalüütiliste lahendusete loomisel ning ettevõtte finantssüsteemi optimeerimisel. 

Finantsjuhtimine / Interim finantsjuht

Finantsjuhtimise teenus, kas teenusena või interim finantsjuhi näol, annab võimaluse saada professionaalset välist vaadet ja tuge nii äriplaani kui eelarveplaani koostamisel, rahavoogude juhtimisel, finantstulemuste ja äriprojektide analüüsimisel ja isegi finantsasutustega suhtlemisel.

EFTA finantsjuhtimine interim finantsjuhtimise teenus
Eelarve koostamine

Koostame finantseelarveid finantseesmärkide seadmiseks. Tegeleme eelarve koostamisega nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele, nii era kui ka avalikus sektoris.

Rahavoogude juhtimine

Kõikidel ettevõtetel ei ole kohustust koostada rahavoogude aruannet, ent vahel on just see aruanne vajalik, et leida vastused küsimustele – miks ei ole ettevõttel piisavalt vabasid vahendeid või millised investeeringud on võimalikud eesootaval perioodil?

Rahavoogude aruande koostamine
efta äriplaani koostamise teenus
Äriplaani koostamine

Koostame Sulle põhjaliku äriplaani, mis annab olulise vastuse – kas Sinu projekt on tulemit andev, ainult töörõõmu pakkuv või sootuks kahjumlik.

Ärimudeli loomine

Ärimudel annab ülevaate teie äriidee ressurssidest, protsessidest, toodete ja teenuse jõudmisest kliendini. Võta meiega ühendust, kui tahad teada selgelt ja ülevaatlikult, kus suunas liikuda ja kuidas teha raha.

efta ärimudeli koostamise teenus
efta ettevõtte asutamine likvideerimine
Ettevõtte asutamine või likvideerimine

Aitame Sind äriühingu asutamisel, ühinemisel, jagunemisel, ümberkujundamisel ja likvideerimisel. Koostame ka vajalikud dokumendid äriregistris muudatuskannete tegemiseks.

Õigusnõustamine

Pakume juriidilist nõustamist, mis hõlmab võlamenetlust, tsiviilõigust (võlaõigus, tööõigus, äriõigus) ja haldusõigust. Esindame nii juriidilisi kui eraisikuid.

E-Audit audiitorteenused
Audiitorteenused

E-Audit on Lõuna-Eesti juhtiv audiitorbüroo, kes on oma rahulolevatele klientidele üle Eesti audiitorteenust osutanud enam kui 25 aastat. Meie jaoks on audititeenus personaalne teenus, kus on oluline mõista kliendi ärimudelit ja -protsesse, mis on aluseks auditiprotsesside planeerimisel.

Pilvepõhine eelarve
planeerimise ja täitmise lahendus kohalikele omavalitsustele

Lõpeta oma kalli aja raiskamine pikkade ja lohisevate Exceli tabelitega jändamisele. Oleme leidnud lahenduse ühele aja- ja ressursimahukale protsessile. Kasuta mugavat ja võimekat tarkvara VeeRa. 

Pilvepõhine eelarve planeerimise ja täitmise lahendus

Võta meiega ühendust