Koostöös peitub jõud! Unikaalsed ja tõhusad ärilahendused sünnivad vaid hästitoimivast koostööst. Me soovime enda klientidele pakkuda ärilahendusi, mis võimaldavad ettevõtet paremini ja tõhusamalt juhtida. Selleks valime hoolega enda koostööpartnereid, kellega pidurdamatult üha edasi liikuda.

Neil, keda nimetame enda koostööpartneriteks on alati kolm ühist nimetajat: uuenduslik, kiire ja innovatiivne.

infovara logo

INFOVARA
Parem teave, parem tulemus

Infovara OÜ on meie koostööpartner ärianalüüsi ja juhtimissüsteemide valdkonnas. Üheskoos pingutame selle nimel, et edumeelseid ettevõtteid varustada unikaalsete ärianalüüsilahendustega. EFTA koos Infovaraga aitab oma klientidel läbi tõhusama analüüsi jõuda õigemate juhtimisotsusteni, ühildades selleks parima metoodika ja tehnilised lahendused. Meil on olemas nii sisulised teadmised juhtimisarvestusest ja ärianalüüsist, kui ka tehnilised lahendused maailma juhtiva ärianalüüsitarkvara QlikView näol. Infovara on ainuke konsultatsioonifirma Eestis, mis on täielikult pühendunud ärianalüüsilahendustele.

www.infovara.ee

logo directo 01 DIRECTO

Nutikas äritarkvara!

Directo on meie majandustarkvara koostööpartner. Meie jaoks on oluline, et majandustarkvara on kiire, ligipääsetav ja funktsionaalne ning majandustarkvara Directo puhul on need tingimused edukalt täidetud. Directo on Eestis kõige kauem turul olnud ja suurima kasutajate arvuga ning funktsionaalsusega veebipõhine äritarkvara, milles on ühendatud nii majandustarkvara traditsioonilised võimalused (raamatupidamine, müük) kui ka kaasaegsed ärijuhtimist tõhustavad töövahendid. Directo on suurepärane sisend ettevõtteärianalüüsi ja juhtimissüsteemi platvormi loomiseks.

www.directo.ee

omniva logo 01 eArvekekskus

Digitaalselt kiviajast tulevikku!

eArvekeskus on meie koostööpartner digitaalsete dokumentide ja paberivaba raamatupidamise vallas, kes pakub ettevõtte jaoks terviklahendust arvete saatmiseks, vastuvõtmiseks ning säilitamiseks. eArvekeskus on e-arvete operaator, mis ühendab endas e-arvete saatjad, saajad ning nende poolt kasutatavad majandustarkvarad, see on arvete saatmise ning vastuvõtmise kanal kõigile ettevõtetele ja asutustele. Koostöös eArvekeskusega oleme võimelised enda klientidele pakkuma kiiret ja paberivaba raamatupidamist.

www.arvekeskus.ee

Võtke ühendust

Veel teenuseid