Pakume raamatupidamisteenuseid nii ettevõtetele kui ka kohalikele omavalitsustele. Meie raamatupidamisteenused on mõeldud innovaatilistele, infotehnoloogia- ja keskkonnasõbralikele ettevõtetele ja kohalikele omavalitsustele, kes on huvitatud kulude ja aja kokkuhoiust. 

EFTA 20-aastane kogemus on näidanud, et raamatupidamisteenuse sisseost sobib nii mikro- kui ka suurettevõttele. Meil on kogemusi mitmetes erinevates valdkondades: kaubandus, ehitus, tootmine, erinevad sihtasutused ja spordialaliidud.

Raamatupidamisteenused erasektorile

Sõltuvalt ettevõtte suurusest, tegevusalast ja ärispetsiifikast pakume erinevaid raamatupidamisteenuseid: bürooraamatupidamine (bookkeeping), pearaamatupidaja teenus, finantsraamatupidamine, palgaarvestus. Tutvu lähemalt erasektori raamatupidamisteenustega.

Raamatupidamisteenused avalikule sektorile

Meie avaliku sektori spetsialistid tagavad omavalitsuste efektiivse toimimise. Enam kui viieaastane koostöö kohalike omavalitsuste innovaatiliste meeskondadega on andnud meile kindluse jagada oma kogemusi ka teistega. Kohaliku omavalitsuse raamatupidamise kvaliteet ja kiirus sõltub sellest, kui suure pühendumise ja tarkusega tööd tehakse. Usalda kohaliku omavalitsuse raamatupidamine meie kätte ja leiame koos just Sulle parimad lahendused! Tutvu lähemalt avaliku sektori raamatupidamisteenustega.

EFTA raamatupidamisteenuse eelised

  1. Dokumentide kiirem ja efektiivsem edastamine ja töötlemine, tööde dubleerimise vähendamine;
  2. müügiarvete koostamine otse raamatupidamisprogrammis;
  3. digikujul dokumentide turvaline säilitamine (sh kulutšekid, mille paljundamine ei ole enam vajalik);
  4. ettevõtjal on igal ajahetkel ligipääs raamatupidamisandmetele;
  5. maksekorralduste import panka.

Raamatupidamisteenused Tartus

EFTA pakub heal tasemel raamatupidamisteenuseid keskusega Tartus. Kuigi pesitseme Tartus, oleme tänu veebipõhistele lahendustele alati kõigil käeulatuses - probleemid ja mured leiavad meie abiga kiire lahenduse.

Paberivaba raamatupidamisteenus

Meie raamatupidamisteenus on mõeldud innovaatilistele, infotehnoloogia- ja keskkonnasõbralikele ettevõtetele ja kohalikele omavalitsustele, kes on huvitatud online-infost ning kulude ja aja kokkuhoiust. Kasutame ise ning juurutame oma klientidele ainult veebipõhiseid lahendusi – e-arvete ja teiste uute digitaalsete rakenduste kasutamine tagab juhtimiseks vajaliku info reaalajas ja 24/7. EFTA raamatupidamisteenused annavad kohe nähtavaid ja mõõdetavaid tulemusi. Me teeme koostööd erinevate Eesti ja rahvusvaheliste tarkvaratootjate ning teenusepakkujatega, et pakkuda klientidele kõige sobivamaid ja efektiivsemaid raamatupidamisteenuseid.

Oleme edukalt aidanud tõsta ettevõtete raamatupidamistöö efektiivsust, pakkudes personaalseid lahendusi, samas vähendades ettevõtja kulusid.

EFTA raamatupidamisteenus tugineb Directo äritarkvaral. See võimaldab ettevõtjal soovi korral iga hetk ligipääsu oma andmetele. Töötame iga päev selle nimel, et muuta raamatupidamisteenuse osutamine efektiivseks ja mugavaks mõlemale osapoolele.

Võta meiega ühendust, kui soovid kiiret ning tõhusat raamatupidamisteenust.

Võtke ühendust

Veel teenuseid