Online-raamatupidamine (ka e-raamatupidamine) on mõeldud innovaatilistele, infotehnoloogia- ja keskkonnasõbralikele ettevõtetele, kes on huvitatud online-infost ning kulude ja aja kokkuhoiust. Kasutame ise ning juurutame oma klientidele ainult veebipõhiseid lahendusi – e-arvete ja teiste uute digitaalsete rakenduste kasutamine tagab juhtimiseks vajaliku info reaalajas ja 24/7.

EFTA online-raamatupidamine tugineb Directo äritarkvaral, mis on tänasel hetkel parim lahendus ettevõtete online-raamatupidamisele üleviimiseks.

EFTA raamatupidaja jõuab kuu jooksul edukalt teenindada kümneid erinevaid kliente. Kui Sinu palgaline raamatupidaja sama efektiivne pole, võta meiega ühendust. Garanteerime Sulle sujuva ülemineku online-raamatupidamisele - see on imelihtne ning avab rea täiesti uusi tehnilisi ja ärilisi võimalusi.

Mõned ettevõtjad arvavad ekslikult, et online-raamatupidamine on midagi tüütut ja keerulist, tegelikult vastupidi, see on lihtne, selge ja tõhus. Kõik süsteemid luuakse iga ettevõtja vajaduste põhiselt, kasutades täpselt nii palju funktsioone, kui on hetkel ettevõtja jaoks vajalik. Paberivaba raamatupidamisteenus annab juhtidele vabaduse juhtida ja kinnitada oma dokumente, kus iganes ta ei viibi. Samuti tõuseb tänu paberivabale raamatupidamisteenusele oluliselt infoliikumise kiirus. 

 

EFTA raamatupidamisteenused

Sõltuvalt ettevõtte suurusest, tegevusalast ja ärispetsiifikast pakume erinevaid raamatupidamisteenuseid. Tänu Directole saame me pakkuda kliendile oluliselt suuremat väärtust kui ainult raamatupidamisteenust – vajalikku infot ja nõustamist. Directos on nii raamatupidamine kui firma põhitegevus ühes andmebaasis, seega on juhil kogu aeg olemas teave ettevõtte seisust.

 

Bürooraamatupidamine (bookkeeping)

Bürooraamatupidamine on suunatud väiksemale, vähese majandusaktiivsusega ettevõttele, mille raamatupidamise eesmärk on täita seadusest tulenev aruandluskohustus – kulud, tulud, palgad, käibemaks jne.

 

Pearaamatupidaja teenus

Pearaamatupidaja teenus on mõeldud keskmisele ja suuremale ettevõttele, kus kasutatakse online-raamatupidamist ning kõik finantsinfo sisestatakse vastutajate poolt otse tarkvarasse ning pearaamatupidaja rolliks on andmete kontroll ja tehingute kinnitamine.

 

Finantsraamatupidamine

Finantsraamatupidamine on suunatud aktiivselt tegutsevale ettevõttele, mis kasutab online-raamatupidamisest saadavat informatsiooni juhtimisotsuste tegemiseks. Arvestus ja aruandlus on üles ehitatud eelkõige ettevõtte omanike, juhtide ja võtmeisikute infovajadusest lähtuvalt.

 

Palgaarvestus

Palgaarvestus on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad muu raamatupidamise kõrval vaid palgaarvestust eraldi teenusena sisse osta. Jäta palgaarvestus meie hooleks - nii on Sul rohkem aega tegeleda ettevõtte põhitegevusega.

 

Raamatupidamine Tartus

EFTA pakub heal tasemel raamatupidamisteenuseid keskusega Tartus. Kuigi pesitseme Tartus, oleme tänu veebipõhistele lahendustele alati kõigil käeulatuses - probleemid ja mured leiavad meie abiga kiire lahenduse.

 

Võta meiega ühendust, kui soovid kiiret ning tõhusat raamatupidamisteenust.

Vaata lähemalt meie raamatupidamisteenuste kohta.

Vaata ka meie avaliku sektori raamatupidamisteenust.

Võtke ühendust

Veel teenuseid