Eduka äri tegemisel on bürokraatlik ja juriidiline asjaajamine vältimatu, ent varasema kogemuse või sobiliku inimese puudumisel võib see olla ka erakordselt aeganõudev ja tülikas, muutudes takistuseks ettevõtte igapäevasele põhitegevusele. Igal suuremal tehingul on kolm külge – juriidika, finantsid ja maksud – milleks kaasatakse sageli erinevaid eksperte, mis suurendab bürokraatiat, ning aja- ja rahakulu.

EFTA säästab teid kulukast vajadusest kõigis nüansirohketes küsimustes juristide ja audiitorite vahet joosta – meie kogenud kolleegid äriühingute asutamisel, ühinemisel, jagunemisel, ümberkujundamisel ja likvideerimisel, samuti koostame vajalikud dokumendid äriregistris muudatuskannete tegemiseks.
Tegeleme igapäevaste äri-, võla- ja tööõiguslike lepingute ja muu dokumentatsiooni koostamise ja analüüsiga, nõustame omanikevahelisi tehinguid ja koostame aktsionäride ja osanike lepinguid, vajadusel nõustame juhtkonda nii Eesti kui rahvusvahelistes maksuküsimustes ja teostame ka maksuauditeid.

 

Võtke ühendust

Veel teenuseid