Ärimudel annab ülevaate teie äriidee ressurssidest, protsessidest, toodete ja teenuse jõudmisest kliendini. Võta meiega ühendust, kui tahad teada selgelt ja ülevaatlikult, kuidas tõepoolest teha raha.

Visandame ärimudeleid nii alustatavatele kui kogemustega ettevõtjatele. Oled alustav ettevõtja ega ole kindel, kas äriidee, millele soovid panustada, veab välja, on süsteemne ning põhjendatud igas mõttes?

Oled kogemustega ettevõtja, ent sulle tundub vahel, et vaatamata sellele, et äril läheb hästi, isegi paremini kui konkurentidel, ei tea sa alati, millised protsessid millise rütmiga ettevõttes aset leiavad, milliseid lisateenuseid on aja jooksul juurutatud ja kuidas see kõik omavahel sobitub ja sujuvalt toimiva süsteemi moodustab.

Vastuse neile küsimustele leiate, kui seisate suure tahvli ette ja visandate oma ettevõtte ärimudeli. Jälle mingi kritseldamine? Jah, kritseldamine, aga seda on igasugune kunst! Michael Lewis, ameerika majandusajakirjanik, peatus juba 1999. aastal ilmunud dokumentaaljutustuses Silicon Valley kohta ärimudelitel, nimetades mõistet kui sellist kunstivalda kuuluvaks. Ärimudel (nagu enamus kujutavat kunsti) ongi midagi sellist, mille tuvastavad ja tunnetavad tuttavana väga paljud inimesed (ärimehed), kui see kord nende ees lahti on rullitud – ometi selle kirjeldamise peale tulevad vähesed ja veelgi vähesemad suudavad selle ilma eeskujuta luua.

Kutsu meid partneriks oma ettevõtte ärimudelite loomisel ning leiame vastused Sinu küsimustele, ent ole valmis üllatusteks – kogu ettevõtte tegevus võib ärimudeli koostamise tulemusel saada täiesti uue suuna!

 

 

Võtke ühendust

Veel teenuseid