E-raamatupidamine (ka online-raamatupidamine) sobib nii väiksematele kui ka suurematele ettevõtetele, avalikule kui ka erasektorile.

E-raamatupidamise eesmärk on tegeleda võimalikult vähe paberkandjal dokumentidega, kasutada igal võimalusel digitaalseid kanaleid ja andmetöötlust ning mis kõige tähtsam, anda ettevõttele jooksvat ülevaadet finantsidest igal ajahetkel.

Seoses raamatupidamise automatiseerimisega ja digitaalsete dokumentide levikuga igas valdkonnas, on palju muutunud ka raamatupidaja roll. E-raamatupidamine aitab kokku hoida töötajate ajakulu, lisaks materjalide kulu. Laiemas plaanis tähendab see kõik ka loodusesõbralikumat töökorraldust (väiksem paberikulu; ka väiksem kütusekulu, kui kasutada dokumentide edastamiseks tänavaliikluse asemel digikanaleid).

3000 elanikuga kohaliku omavalitsuse raamatupidamisega saab hakkama üks EFTA raamatupidaja. Me ei ole küll igapäevaselt kohal, aga me oleme alati kõigil käeulatuses. Korralik majandustarkvara ja asjalik väljaõpe kohapeal annab võimaluse juhtida ise enda kulusid ning pole vaja iga väiksema küsimuse korral raamatupidamise osakonna ust kulutada. See tunne, et mina kooli direktorina juhin oma valdkonna kulusid ning oman iga hetk ülevaadet saldodest, on võimas tunne. Seda rõõmu on tore kogeda ja jagada.

Sellise efektiivsuse trump pole saladus – kasutame ise ning juurutame oma klientidele veebipõhiseid lahendusi. E-raamatupidamise puhul kasutatavate e-arvete ja teiste uute digitaalsete rakenduste kasutamine tagab juhtimiseks vajaliku info reaalajas ja 24/7.

EFTA e-raamatupidamine tugineb Directo äritarkvaral.

Vaata lähemalt meie raamatupidamisteenuste kohta.

 

E-raamatupidamise eelised

  1. Dokumentide kiirem ja efektiivsem edastamine ja töötlemine, tööde dubleerimise vähendamine;

  2. müügiarvete koostamine otse raamatupidamisprogrammis;

  3. digikujul dokumentide turvaline säilitamine (sh kulutšekid, mille paljundamine ei ole enam vajalik);

  4. ettevõtjal on igal ajahetkel ligipääs raamatupidamisandmetele;

  5. maksekorralduste import panka.

 

E-raamatupidamine on tegelikkuses imelihtne ning avab Teile rea täiesti uusi juhtimisvõimalusi. EFTA garanteerib sujuva ülemineku e-raamatupidamisele.

Võta meiega ühendust ja muudame e-raamatupidamise abil reaalajas info Sinu suurimaks kommunikatsioonikanaliks.

Vaata ka meie ärisektori raamatupidamisteenust.

 

Võtke ühendust

Veel teenuseid