KOV Finantsjuht

Tel   +372 730 2298
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Skype helika.parts

 

Helika on avaliku sektori finantsjuhtimisega tegelenud alates 2012. aastast, olles Riigikohtus finantsosakonna juhataja ja hilisemalt juhtinud Eesti Finantsteenuste Agentuuris (EFTA) avaliku sektori teenuste valdkonda. Varasemast on pikaajaline kogemus erasektoris jae- ja hulgikaubanduses pearaamatupidajana.

 

Oma töös on tegelenud erinevate Eesti kohalike omavalitsuste finantssüsteemide korrastamisega, mis peale 2017. a toimunud haldusreformi vajasid ümberstruktureerimist. Olnud finantsjuhi-nõustaja rollis mitme omavalitsuse eelarve- ja strateegia loomise protsessis jms.

 

Kõrghariduse on omandanud Eesti Maaülikoolis rahanduse- ja finantsjuhtimise erialal, mis tänaseks on võrdsustatud magistrikraadiga ning lisaks õppinud Tartu Ülikoolis strateegilist juhtimist ja täiendõppel EBS-is.

 

Helika on partner ja tegevjuht ettevõttes Veera OÜ, mis pakub  suurematele organisatsioonidele sh kohalikele omavalitsustele eelarve planeerimise ja täitmise jälgimise rakendust VeeRa.

 

Võtke ühendust

Veel teenuseid