Finantsjuhtimine pole pusle, kus tükkide arv on täpselt loetud ja tervikpilt alati sama – see sarnaneb pigem Legoga, kus luuakse klots-klotsi haaval väärtust ja mõne osa puudumine või asendamine teisega viib teinekord ootamatult heade lahendusteni.

2013. aasta algusest on Rõngu vald arendanud oma raamatupidamise ja finantsjuhtimise süsteeme koostöös meiega. 2015. aasta sügisest liitus projektiga ka Puhja vald ning vaid loetud kuudega saavutasime oodatud efektiivsuse ning omavahelise usalduse.

Oleme oma meeskonnaga ühendanud ärisektori parimad praktikad kohaliku omavalitsuse vajadustega ning kujundanud protsessiskeemi, mis on mugav, lihtne ja arusaadav nii finantsekspertidele kui ka teistele valla töötajatele. Kui sa tunned vajadust muuta oma finantssüsteemid moodsaks ja kaasaegseks üksnes 30 päevaga, siis on meil, mille üle arutleda. Me võime vajadusel olla ka finantsjuhtimise teenuse partneriks, kuid see pole ilmtingimata vajalik, sest e-raamatupidamine suudab liigutada mägesid ka ilma meie igapäevase kohalolekuta.

EFTA finantsjuhtimise teenus annab Teile võimaluse saada professionaalset hinnangut ja abi väljastpoolt – aitame äri- ja eelarveplaani koostamisel, rahavoogude juhtimisel, finantstulemuste ja äriprojektide analüüsimisel ja ka finantsasutustega suhtlemisel. Pakume tuge ka strateegilises juhtimises, projektide juhtimisel ning nende käivitamiseks vajalike ettevõtlustoetuste taotlemisel ja tasuvusuuringute koostamisel.

Võtke meiega ühendust, kui vajate abi keerulisemates finantsjuhtimist puudutavates küsimustes.

Loe lähemalt ka EFTA ärisektori finantsjuhtimise kohta.

Võtke ühendust

Veel teenuseid