Rahandusministeeriumi analüüsi järgi kulub finantsteenistuses eelarve ja aruandluse peale kolmandik tööajast, mis tähendab märkimisväärset aja- ja rahakulu. Enam kui viieaastane koostöö kohalike omavalitsuste innovaatiliste meeskondadega on andnud meile kindluse jagada oma kogemusi ka teistele.
Kohaliku omavalitsuse raamatupidamise ja finantsjuhtimise kvaliteet ja kiirus ei sõltu sellest, kas teenust tehakse osakonnas või teenusepartneri juures, vaid sellest kui suure pühendumise ja tarkusega tööd teha. Oleme valmis analüüsima sinu finantssüsteeme ning kirjeldama, millised on võimalused ja riskid, kui hakata juurutama muudatusi. Jagame meeleldi oma kogemusi erinevate tarkvarade kasutuse osas ning suudame kiiresti juurutada parimad tarkvaralised lahendused.

Ainukesena Eestis omame kompetentsi luua efektiivseid finantssüsteeme nii äriettevõtetele kui kohalikele omavalitsustele. 


Usalda kohaliku omavalitsuse finatsjuhtimine meie kätte ja leiame koos just Sulle parimad lahendused! 

Finantsjuhtimine

Oleme oma meeskonnaga ühendanud ärisektori parimad praktikad kohaliku omavalitsuse vajadustega ning kujundanud protsessiskeemi, mis on mugav, lihtne ja arusaadav nii finantsekspertidele kui ka teistele valla töötajatele.

E-raamatupidamine

E-raamatupidamine on raamatupidamisteenuse kaasaegne lahendus. See võimaldab organisatsiooni juhtidel olla alati kursis sellega, mis nende ettevõttes toimub. E-raamatupidamise suurim eelis on tööprotsesside efektiivsuse tõstmine ning ebavajaliku ajakuluka käsitöö likvideerimine. Andmed on koos ühes kohas ja ligipääs neile on kiirem kui kunagi varem. 

Virtuaalne eelarverakendus ehk VeeRa

Virtuaalne eelarverakendus ehk VeeRa on mugav online eelarvestamise lahendus nii kohalikele omavalitsustele kui ka teistele avalikus sektoris tegutsevatele organisatsioonidele. Rakendus aitab tuua alaeelarveid ühte kohta, hoida silma peal eelarvetäitmisel ning on hea abimees eelarveprognoosi loomisel. VeeRa on loodud abiks kõikidele avaliku sektori asutustele, kes soovivad oma eelarvestamises korda majja lüüa. 

Võtke ühendust

Veel teenuseid